O nas

NZOZ “Wimed” Jolanta Wiśniewska to nie tylko Podstawowa Opieka Zdrowotna (POZ) ale przede wszystkim sieć wyspecjalizowanych ośrodków medycznych takich jak m.in. Ośrodek Rehabilitacji im. Jana Pawła II, Oddział Medycyny Paliatywnej, Zakład Opiekuńczo Leczniczy czy Domy Opieki Dziennej
Naszą misją jest dbałość o dobro Pacjenta, dlatego stawiamy na jakość nie tylko w sprzęcie, ale przede wszystkim na wykwalifikowany Personel medyczny, który codziennie staje na wysokości zadania, aby pomóc naszym Pacjentom.
Zaufało nam tysiące Pacjentów.
Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna to kolejna kategoria naszego ośrodka. Po godzinie 18:00 a także w każdy weekend lub święta otrzymasz u nas fachową pomoc medyczną.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej “WIMED” w Lipnie rozpoczął działalność od 1 stycznia 2000r. W ramach przychodni działają poradnie podstawowej opieki zdrowotnej oraz poradnie specjalistyczne. Od stycznia 2010 roku uruchomiony został nowoczesny cyfrowy aparat radiologiczny do wykonywania zdjęć RTG. Działalnośc rozpoczęła także nowocześnie wyposażona rehabilitacja. Przychodnia działa w oparciu o umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia o świadczenie usług medycznych. Podążając tą ścieżką od 1 listopada 2014 roku ruszyła filia naszego zakładu w Skępem. Na terenie Ośrodka Rehabilitacji Medycznej im. Jana Pawła II w Skępem znajduje się dwuhektarowy, częściowo zalesiony ogród, zarybiony staw, wybieg dla koni, plac zabaw dla dzieci, fontanna, altana z miejscem do grillowania i ognisko, duży bezpłatny parking. Teren jest ogrodzony.
Rozmiar czcionki
Zmień kontrast